07.07.2022 09:26

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування містобудівної документації "Внесення змін в проект містобудівної документації "Детальний план території IV житлового району. І етап. Схема планування території» (із змінами)"

272109761_273680428202102_5257783363905925722_n.jpg

1. Беручи  до  уваги  рішення  Броварської  міської  ради  Броварського  району  Київської області від 21.09.2021 р. № 403-12-08 «Про внесення змін в проект містобудівної документації

«Детальний план території IV житлового району. І етап. Схема планування території» (із змінами)» триває розробка документа державного планування (далі – ДДП) «Про внесення змін в проект містобудівної документації «Детальний план території IV житлового району. І етап. Схема планування території» (із змінами)», а також стратегічної екологічної оцінки (далі – СЕО) до нього у порядку, встановленому Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку». Мета розроблення змін в проект містобудівної документації полягає у коригуванні функціонально- планувальної організації території ІV житлового району станом на 01.2022 р. з урахуванням сучасної містобудівної ситуації, узгоджених і затверджених проектів забудови згідно із ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

2. Орган, що приймає рішення про затвердження ДДП – Броварська міська рада Броварського району Київської області;

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з 07.07.2022 року і триває до 21.07.2022 року включно;

б) способи участі громадськості: надання письмових зауважень і пропозицій у друкованому та електронному вигляді;

в) необхідність проведення громадських слухань щодо Заяви про визначення обсягу СЕО: відсутня;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП: управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області (07400, Київська область, м. Бровари, вул. Героїв України, 15, к.412, тел./факс (04594)6-16-18, електронна адреса: arhitektura_brovary@ukr.net);

Також із Заявою про визначення обсягу СЕО можливо ознайомитись на офіційному веб- сайті Броварської міської ради Броварського району Київської області.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО подаються до:

• управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області (07400, Київська область, м. Бровари, вул. Героїв України, 15, к. 412, тел./факс (04594)6-16-18, електронна адреса: arhitektura_brovary@ukr.net);
  • центру обслуговування «Прозорий офіс» виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області (07400, Київська область, м. Бровари, вул. Героїв України, 18, к.114, електронна адреса: info@brovary-rada.gov.ua).

Строки подання зауважень і пропозицій: від 07.07.2022 року і триває до 21.07.2022 року включно (15 календарних днів протягом яких приймаються зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО у друкованому та електронному вигляді).

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП: управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП: відсутня.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування містобудівної документації "Внесення змін в проект містобудівної документації "Детальний план території IV житлового району. І етап. Схема планування території» (із змінами)".