17.06.2022 10:10

Результати конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності

272109761_273680428202102_5257783363905925722_n.jpg

Управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Броварського району Київської області повідомляє про результати конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою визначення ринкової (оціночної) вартості комунального майна Броварської міської територіальної громади для цілей  оренди. Дата проведення конкурсу - 14 червня 2022 року, час - 14.00, місце проведення - Київська область, Броварський район, місто Бровари, бульвар Незалежності, буд. 2.

Відповідно  до пункту 5 Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2022 р. № 634 «Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану» договори оренди державного та комунального майна, строк дії яких завершується у період воєнного стану, вважаються продовженими на період дії воєнного стану та протягом чотирьох місяців з дати припинення чи скасування воєнного стану.

Для продовження договорів оренди на строк, передбачений цим пунктом, не потрібно здійснювати переоцінку комунального майна.

Виходячи з зазначеного Конкурсною комісією були прийняті рішення:

1. Скасувати проведення конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою визначення ринкової (оціночної) вартості комунального майна Броварської міської територіальної громади наступних обєктів оренди:

• нежитлового приміщення Броварської міської дитячої школи мистецтв площею 1,0 кв.м., за адресою: Київська область, Броварський район, місто Бровари, бульвар Незалежності,  12-Б;
  • нежитлового приміщення у житловому будинку площею 23,83 кв.м., що знаходиться за адресою: Київська область, Броварський район, місто Бровари, вулиця Володимира Великого, будинок 10;
  • нежитлового приміщення Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. В.О.Сухомлинського Броварської міської ради Броварського району Київської області площею 6,0 кв.м., за адресою: Київська область, Броварський район, місто Бровари, вулиця Володимира Великого, 6;
  • частини нерухомого майна будівлі клубу площею 10,0 кв.м., розміщеного за адресою: Київська область, Броварський район, село Переможець, вулиця Перемоги, 19.

2. Переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення ринкової (оціночної) вартості, частини нежитлового приміщення адміністративної будівлі площею 1,0 кв.м., за адресою: Київська область, Броварський район, місто Бровари, вулиця Героїв України, 15, визначено консалтингову компанію ПП «САНТ – 2000». Заявлена ціна надання послуги з оцінки – 3000 грн., строк виконання робіт 5 днів".