Інформація про комунальне некомерційне підприємство Броварської міської ради Броварського району Київської області «Броварська стоматологічна поліклініка»

Основною метою діяльності комунального некомерційного підприємства Броварської міської ради Броварського району Київської області «Броварська стоматологічна поліклініка» є медична практика, спрямована на збереження, поліпшення та відновлення стоматологічного здоров’я населення, здійснення іншої діяльності у сфері охорони здоров’я, необхідної для належного забезпечення профілактики, діагностики і лікування захворювань порожнини рота, розвиток медичної бази шляхом технічного забезпечення.

Юридична адреса: бульвар Незалежності, буд. 10, місто Бровари, Броварський район, Київська область, 07400

Фактична адреса: бульвар Незалежності, буд. 10, місто Бровари, Броварський район, Київська область, 07400

Керівництво:

Директор - Тесля Ірина Володимирівна

Заступник з медичного обслуговування населення – Павлова Світлана Олександрівна

До складу  КНП «Броварська стоматологічна поліклініка» входять доросле та дитяче відділення:

Графік роботи дорослого відділення за адресою:

місто Бровари, бульв. Незалежності, буд. 10:

Пн. - Пт.: – 8:00 - 20:00

Сб.: –  9:00 - 14:00

Нд.: – вихідний

Телефон реєстратури: 098 276 55 85