Проекти регуляторних актів

08.03.2023

Проект регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області «Про тариф на проїзд по м. Бровари в автобусних маршрутах загального користування»

30.11.2022

Проект регуляторного акта - проекту рішення Броварської міської ради Броварського району Київської області «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території Броварської міської територіальної громади»

30.06.2022

Проект регуляторного акта – рішення Броварської міської ради Броварського району Київської області «Про затвердження Правил благоустрою Броварської міської територіальної громади»