12.09.2023 15:25

650058b5d3ff2__изображение_2023-09-12_152539645.png

За підтримки проєкту «EU4BUSINESS: конкурентноспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується урядом Німеччини та Європейським Союзом та реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft Für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Gmbh 6 вересня 2023 року відбулась онлайн-зустріч керівників Центрів підтримки підприємництва громад міста Єна (Німеччина), міста Чернівці та Броварської міської територіальної громади.

Під час зустрічі громади презентували діяльність Центрів підтримки підприємництва, обмінялись досвідом щодо створення сприятливих умов для розвитку бізнесу, впровадження інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання регіонів, та визначили можливості подальшої співпраці.

🔵Також ми у Телеграм https://t.me/brovarycitycouncil