08.09.2023 14:54

Продовження серії воркшопів для МСП «Розробка грантових проєктних пропозицій для забезпечення стійкої безперервної діяльності та розвитку бізнесу»

64fb0b85bf9b8__зображення_2023-09-08_145416429.png

Продовжується серія із 4-х практичних воркшопів для мікро, малого та середнього бізнесу Броварської громади у межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за фінансування ЄС і Німеччини у партнерстві із компанією GIZ, Центром підтримки бізнесу Броварської міської територіальної громади та U&We Hub: Бровари.

Можливість – дізнатися умови та практичні рекомендації для підготовки грантової проєктної пропозиції на 4000€ від EU4Business для мікробізнесу.

Дата – 11 вересня 2023 року, 15:00-17:00.

Кому:

• представникам/цям мікро, малого та середнього бізнесу Броварської громади, які зацікавлені у розвитку власної справи та залученні додаткового фінансування.

Воркшопи проводить – Ірина Поплавець, сертифікована Консультантка з управління проєктами та фандрейзингу, експертка зі структурних фондів та грантових програм міжнародних організацій, консультантка для інноваційних МСП.

Реєстрація на третій воркшоп за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfLzuTiGtl1s5YnYK5nNfVZGW3FJkFYGoczUPmmdldvMIClsg/viewform