06.09.2023 13:33

Вебінар на тему: «Участь місцевих громад, науки, бізнесу та громадських організацій у конкурсах програми «Горизонт Європа»

64f856aa1b8e1__вебінар.jpg

Громадська організація «Агенція Європейських Інновацій» в рамках ініціативи «Підготовка та реалізація інноваційних проєктів на місцевому рівні» проводить інформаційний вебінар з основних аспектів участі місцевих громад, громадських організацій у підготовці спільних заявок з науковцями та інноваційним бізнесом на конкурси програми «Горизонт Європа».

Захід проводиться в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Дата проведення – 08 вересня 2023 року, 14:00 – 16:00.

Аудиторія:

• представники громад (місцева влада, агенції розвитку, комунальні підприємства);
  • представники закладів освіти різного рівня та дослідницьких організацій;
  • представники суб’єктів інноваційної інфраструктури, асоціацій бізнесу та місцевих кластерів, а також місцевих громадських організацій;
  • представники донорських організацій.

Програма заходу:

- як розвивати проєктну спроможність громад, формування проєктних команд, налагодження партнерств;

- специфіка конкурсів програми Горизонт Європа, ефективні шляхи та інструменти входження у міжнародні консорціуми. Приклади конкурсів та проєктів;

- вікно представлення та обговорення проєктних планів учасників.

Участь – безкоштовна за умови попередньої реєстрації до 07 вересня 2023 року, 18:00.

Реєстрація та детальна інформація за посиланням: https://forms.gle/5UmDMGx34E6LNXYh9