05.09.2023 10:36

Онлайн-курс: «Управління грантовими проєктами»

64f6da67eea43__Курс-управління-проєктами.jpg

Громадська організація «Горизонт змін» в межах проєкту «Посилення спроможності громадянського суспільства реагувати на виклики війни» за підтримки NED запрошує представників громадських організацій та ініціатив взяти участь у навчальному курсі: «Управління грантовими проєктами».

Кому:
- представникам громадських об’єднань та незареєстрованим волонтерським ініціативам із Київської області.

На курсі Ви дізнаєтеся:
- як працювати разом: стилі управління командою та інструменти внутрішньої комунікації;
- як нічого не забути та не наплутати: інструменти планування і тайм- менеджменту;
- як поміряти ефективність: моніторинг і оцінка проєкту;
- як провести класний захід: секрети івент-менеджменту;
- як і кому розповідати про проєкт: PR, SMM та комунікація з донором;
- як відзвітуватись без проблем: бухгалтерія, тендери та інші нюанси фінансування.

Навчання – 20 вересня 2023 року – 01 листопада 2023 року.

Дедлайн реєстрації – 10 вересня 2023 року.

Реєстрація та детальна інформація про курс за посиланням: