18.07.2023 14:20

Culture Helps / Культура допомагає»: гранти на проєкти міжнародної співпраці для інтеграції через культуру

64b67582db7cf__изображение_2023-07-18_142011097.png

Проєкт «Culture Helps/Культура допомагає» за підтримки Європейського Союзу, який реалізується ГО «Інша Освіта (UA)» та ГО «Zusa (Німеччина)» відкриває конкурс заявок на гранти на партнерські проєкти міжнародної співпраці, що спрямовані на інтеграцію у нові спільноти переміщених через війну людей завдяки культурі для підтримки діалогу та взаєморозуміння, а також пропонувати заходи спрямовані на поширення обізнаності щодо ментального здоров’я та його підтримки. Діяльність може мати форму воркшопів, мистецьких об`єднань, навчальних програм, арт-терапії тощо.

Максимальна сума гранту: для співпраці двох організацій становить 25 000 євро, для співпраці трьох організацій — 40 000 євро.

Подавати заявку на грант можуть:

1. неприбуткові організації;
  2. публічні чи приватні органи у випадку, якщо вони:
    • можуть надати підтвердження неприбуткового статусу;
    • проєктна пропозиція не буде приносити прибутку.
  3. принаймні один із заявників повинен активно працювати над інтеграцією переміщених осіб у нові спільноти через культуру;
  4. заявники не повинні мати іншого фінансування від програм Креативної Європи для проєкту(ів), на які вони подають заявку.

Дедлайн подачі заявок: до 3 серпня 2023 року.

Організації, які не мають партнерів і зацікавлені в подачі заявки - можуть взяти участь у пошуку партнерів між організаціями, що надає Проєкт «Культура допомагає».

Подавати заявку англійською мовою необхідно за посиланням: https://form.jotform.com/231412882039050

Детальніше за лінком: https://insha-osvita.org/culture-helps-kultura-dopomahaie-hranty-na-proiekty-mizhnarodnoi-spivpratsi-dlia-intehratsii-cherez-kulturu-do-40-000-ievro/?fbclid=IwAR1YeqIUuSLdXgYYZoFh0LNnAQF72tIKX32Gk0y2MeVjT5zSuVAhVNMMnDE

Додаткову інформацію можна отримати, надіславши листа на електронну пошту: culturehelps@zusaculture.org