04.07.2023 08:22

Онлайн-курс для підприємців

64a3ac159872f__Пост_1_На_всі_курси.jpg

Програма #EU4Business оголошує набір на онлайн-курси з розвитку бізнес-компетенцій місцевих підприємців та власників МСП з міст: Ужгород, Чернівці, Івано-Франківськ, Біла Церква, Кам'янець-Подільський, Житомир, Бровари, Мелітополь та Кременчук.

-    участь у програмі безкоштовна, де Ви отримаєте робочі матеріали та шаблони;
-    передбачено 8 тренінгових онлайн-курсів протягом червня – листопада 2023 року;
-    кожен онлайн-курс – це 6 тригодинних онлайн-вебінари з 15:00 до 18:00 протягом трьох тижнів;
-    тренери – провідні українські консультанти з багаторічним досвідом практичної підтримки підприємців і власників бізнесу;
-    результат Вашої роботи – це новий рівень Вашої професійної компетенції, як підприємця чи власника бізнесу, готовність до нового етапу у розвитку Вашого бізнесу: випуск нової продукції, розширення чи вихід на експорт.

Тематика:
-    правові питання ведення бізнесу;
-    просування експорту;
-    лідерські навички для керівників бізнесу;
-    інноваційні процеси в бізнесі;
-    комунікації та PR;
-    фінансовий менеджмент для МСП;
-    управління проєктами;
-    соціальне підприємництво.

Детальна програма: https://vpo-consulting.kiev.ua/export/

Реєструйтеся вже зараз – обмежена кількість місць.

Курси організовані в межах програми міжнародної співпраці @EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і виконується німецькою федеральною компанією @GIZ Ukraine. Організатор курсу – ТОВ «Європейська технічна допомога».

Зміст публікації є виключною відповідальністю ТОВ «Європейська технічна допомога» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини та GIZ.

#eu4business
#MovingForwardTogether