07.06.2023 14:51

Розпочинається прийом заявок на безкоштовну навчальну Програму «Ukraine Rebuilding Task Force»

64806ff08eae6__everyone-is-smiling.jpg

05 вересня 2023 року розпочинається навчання по Програмі «Ukraine Rebuilding Task Force» з відбудови та реконструкції України, яку розроблено Visionest Institute (Естонія) та впроваджено у співпраці з Офісом з розвитку підприємництва та експорту в межах національного проєкту Дія.Бізнес.

Програма надасть учасникам комплексне розуміння про те, з чого складається міжнародна діяльність підприємств зі сфер, які буде залучено у відбудові України, і як шукати партнерів чи фінансування за кордоном з акцентом на цифровізацію та сучасні know-how методики. Учасники зможуть розвинути навички ефективного управління бізнес-процесами, міжнародним маркетингом та нетворкінгом, якістю та фінансами.

Під час Програми кожен учасник створить план інтернаціоналізації власних проєктів та зможе взяти участь в розробці спільного бізнес-плану з партнерами по програмі та закордонним ментором.

Навчання буде проходити у форматах: з супроводом digital-ментора або самостійно онлайн.

Учасниками можуть бути:

-    підприємці, управлінці, фахівці компаній та організацій, які планують створювати або брати участь у міжнародних проєктах з відбудови та реконструкції України;
-    представники архітектури, містопланування  й  інжинірингу, консалтингу та будівельної галузі;
-    всі громадяни, що відчувають потребу у своєму вкладі у відновлення країни, а особливо жінки і ВПО, які працюють у відповідних галузях.

Програма складається з 8 навчальних модулів. На них учасники дізнаються, як:
-    аналізувати міжнародний сектор;
-    створювати стратегії бізнесу відбудови: інтенсивність та стандартизація, управління попитом;
-    розроблювати дизайн послуг та брендувати їх для міжнародного ринку;
-    виробити пілотний концепт проєктів;
-    формувати стратегії ціноутворення та управління якістю послуг;
-    підготувати проєкт до виходу на новий ринок.

Кінцевий термін подачі заявок: 22 серпня 2023 року.
Тривалість навчання: вересень 2023 року — травень 2024 року.

Для участі у Програмі необхідно заповнити заявку за лінком: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfNGFkUrFQZ0-f3DQ4tEmPUfvLTPWBxsx4qkmfUODInmmd-cQ/viewform

Детальніше за посиланням: https://export.gov.ua/education/186-ukraine_rebuilding_task_force#question3