31.05.2023 12:40

Вебінар «Як через фандрейзинг залучати ресурси для старту і​​​​​​​ розвитку бізнесу?»

6477168a0a257__изображение_2023-05-31_124159152.png

01 червня 2023 року відбудеться вебінар для представників мікро-, малого та середнього бізнесу «Як через фандрейзинг залучати ресурси для старту і розвитку бізнесу?», що організовує Проєкт USAID «Економічна підтримка України».

На вебінарі Ви дізнаєтеся:

1. Що таке фандрейзинг (грант, корпоративна соціальна відповідальність, краудфандинг, спонсоринг)?
  2. Чому підприємці можуть скористатися інструментами фандрейзингу для розвитку їх підприємницької справи?
  3. Де взяти гроші?
  4. Скільки вільних грошей є у громаді і в Україні?
  5. Чому не залучаємо кошти?
  6. Основні внутрішні та зовнішні перепони використання фандрейзингових механізмів для запуску і розвитку бізнес-ідей.
  7. 30 способів залучити ресурси (фандрейзингу) на прикладах ефективного застосування фандрейзингових інструментів для розвитку бізнесу.
  8. Приклади використання фандрейзингових механізмів:
    • гранти на старт та розвиток бізнесу;
    • кобрендинг та спонсоринг (автосалон як місце для івентів);
    • корпоративна соціальна відповідальність – творення добрих справ для людей та своєї компанії;
    • івенти як спосіб прибуткового маркетингу;
    • ідея – фандрейзинг як механізм захоплення ринку.

Вебінар буде цікавий:

• самозайнятим, ФОПам, власникам та керівникам підприємств;
  • ключовим експертам підприємств;
  • державним інституціям, що підтримують бізнес;
  • активним громадянам, які бажають запустити власну справу чи стартап.

Тривалість вебінару: 2 години.

Посилання на участь буде надіслано лише зареєстрованим учасникам. Реєстрація за лінком: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepF-XWpsyJbAFXsS-XYYAqANykAEVllV_qa0tyvqfQnGJm9g/viewform .

Детальніше за посиланням: https://era-ukraine.org.ua/vebinar-yak-cherez-fandreyzynh-zaluchaty-resursy-dlia-startu-i-rozvytku-biznesu/