31.05.2023 10:05

Експорт української органічної продукції: виклики та можливості

6476f1ee3f273__изображение_2023-05-31_100558502.png

Конференція організована ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» в межах національного проєкту Дія.Бізнес, органом сертифікації

«Органік Стандарт» та Органічною ініціативою за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-українських програм «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP) та «Органічна торгівля заради розвитку в Східній Європі» (OT4D).

Запрошуються представники органічного сектору, міжнародні партнери та закордонні імпортери для участі у міжнародному онлайн-заході разом із представниками уряду України, українськими та міжнародними експертами, представниками бізнесу.

Головні теми

• Огляд органічного сектору України та основні показники експорту під час війни.
  • Державні програми підтримки для органічних підприємств.
  • Від відчаю до успіху: історії ідновлення компаній та успішна міжнародна торгівля під час війни.
  • Міжнародні проєкти підтримки українських виробників органічної продукції.
  • Міжнародна співпраця з українськими  підприємствами  під  час  війни: погляд з інших країн.
  • Поточна ситуація з транзитом товарів через Польщу та інші країни.

Робоча мова: англійська з синхронним перекладом українською.

Дедлайн реєстрації на захід – 18 червня 2023 року (23:59) за київським часом.

Дата та час проведення конференції: 20 червня 10:30 – 13:30

Дізнатися деталі заходу та зареєструватись можна за посиланням: https://cutt.ly/GwqEdUHf