25.05.2023 14:06

EasyBusiness Grant: можливість отримати грант на розвиток бізнесу

646f4133715ec__изображение_2023-05-25_140811268.png

Офіс з розвитку підприємництва та експорту спільно з партнерами запускає грантову програму EasyBusiness Grant, яка націлена підтримати 15 українських мікро-, малих та середніх підприємств і надати їм 6 млн грн підтримки для розвитку.

Ця програма діє в межах проєкту «Розвиток ринку робочої сили в Україні шляхом покращення людського капіталу, просування дерегуляції та надання підтримки МСП» та реалізується EasyBusiness за інформаційної підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту й національного проєкту Дія.Бізнес за сприяння Центру Економічного Відновлення. Проєкт профінансовано в межах програми MATRA, створеної Міністерством закордонних справ Нідерландів.

Хто може взяти участь у програмі?

• Офіційно зареєстровані в Україні приватні бізнеси (юридичні особи та ФОП), які відкрились до 1 січня 2023 року. Максимальна кількість працівників бізнесу — 250 осіб.

Використайте отримані кошти на:

• розвиток інноваційних рішень;
  • отримання сертифікації;
  • капітальні інвестиції;
  • операційні витрати.

Для участі у програмі EasyBusiness Grant треба заповнити заявку за посиланням: https://cutt.ly/jwqir4sp

Дедлайн: 6 червня 2023 року.

Відбір пройде у два етапи:

• До 16 червня буде сформований лонглист з 30 найкращих аплікантів.
  • З 19 червня до 7 липня фіналісти пройдуть серію онлайн-лекцій та семінарів про ведення бізнесу від провідних спеціалістів України. За результатами навчання та пітчингу журі обере 15 переможців