08.05.2023 16:53

Отримання цільової грошової допомоги для розвитку мікробізнесу

6458fe8e25397__изображение_2023-05-08_165312451.png

Міжнародна гуманітарна організація Help-Hilfe zur Selbsthilfe реалізує проєкт «Надання послуг з невідкладної допомоги та захисту населенню, що постраждало в результаті війни в Україні» та відкриває реєстрацію на отримання цільової грошової допомоги на підтримку мікробізнесу, а саме ремісничих (крафтових) та сервісних бізнесів.

Сума підтримки на одне підприємство: до 2 700 євро.

Проєкт планує підтримати 325 підприємств, що здійснюють діяльність у м. Київ та Київській області.

Прийом заявок: до 15 травня 2023 року.

Подавати заявки на фінансування можуть всі підприємці, діяльність яких зареєстрована в Київській області, а особлива увага надається:

• підприємцям з числа ВПО (за наявності довідки), які переїхали до Києва та Київської області;
  • підприємцям у Київській області, які постраждали від військової агресії.

Перевагу у відборі мають:

• жінки підприємці, зокрема ті, які  стали головою сім’ї у зв’язку з воєнною службою чоловіка, його пораненням, перебуванням у полоні чи загибеллю;
  • домогосподарства з дітьми, літніми людьми та людьми з інвалідністю.

Деталі та заповнення заявки за посиланням: https://help-ukraine.org.ua/announcements/otrimannya-tsilovoyi-groshovoyi-dopomogi-dlya-rozvitku-mikrobiznesu/