05.05.2023 15:35

Відбувся семінар на тему «Зміни до законодавства про зайнятість населення»

6454f83fdb386__DSC_6711.jpg

В рамках програми міжнародної допомоги «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та відповідно до розробленої Концепції центру підтримки бізнесу 4 травня 2023 року управлінням економіки та інвестицій виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області спільно з Броварським міськрайонним центром зайнятості проведено семінар на тему «Зміни до законодавства про зайнятість населення», на якому розглянуто питання щодо мікрогрантів на створення або розвиток власної справи, програми з надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та  по частковому безробіттю через зупинення (скорочення) виробництва а також презентовано вище згадану Концепцію.

DSC_6685.jpg DSC_6694.jpg DSC_6698.jpg DSC_6704.jpg DSC_6725.jpg DSC_6732.jpg DSC_6744.jpg