25.04.2023 11:04

Гранти для покриття частини орендної плати орендарів державного майна

644789ae18bc0__изображение_2023-04-25_110520857.png

На період дії воєнного стану Благодійний фонд «Дихай» за підтримки Фонду державного майна України надає гранти для сплати частини орендної плати державного майна для орендарів державного майна, які є представниками мікро-, малого та середнього бізнесу та активно підтримують Україну на гуманітарному фронті: поселяють ВПО, допомагають волонтерам, благодійно надають продукцію тощо.

Максимальний розмір гранту, наданий у поточному місяці, не може перевищувати місячної орендної плати, включно з ПДВ. Благодійний фонд фінансуватиме покриття 10-40% вартості оренди державного майна.

Кінцевий термін подачі заявки: 31 грудня 2023 року.

Деталі та заповнення заявки за посиланням: https://business.diia.gov.ua/cases/granti/startuvala-programa-grantiv-dla-pokritta-castini-orendnoi-plati-orendariv-derzavnogo-majna