18.04.2023 14:08

Гранти для бізнесу: нова програма підтримки від уряду Німеччини в​​​​​​​ Ощадбанку

643e7a3379cad__изображение_2023-04-18_140901799.png

В Україні стартувала програма кредитування бізнесу з додатковою грантовою та безкоштовною консалтинговою підтримкою. Програма «Доступ до фінансування та підтримка стійкості ММСП в Україні» реалізується через АТ «Ощадбанк» та Фонд розвитку підприємництва в Україні за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Підприємці можуть отримати кредит, а також відшкодування до 30% цього кредиту коштом гранту.

У програмі можуть узяти участь підприємства, які мають бізнес-ідею або інвестиційний план, а саме:

• мікропідприємства зі штатом у 20 осіб та річним доходом до 2 млн. євро;
  • малі підприємства – до 50 осіб і до 5 млн. євро доходу;
  • середні – до 250 осіб і до 10 млн. євро доходу на рік;
  • не менше ніж 70% бізнесу у приватній власності;
  • бізнес працює не менш як один рік;
  • наявний прибуток принаймні за 2021 рік.

Умови фінансування:

• максимальна сума інвестпроєкту – 240 тис. євро;
  • максимальна сума гранту – 30 та 20 тис. євро відповідно (в гривневому еквіваленті за курсом НБУ);
  • мінімальний строк кредиту – 1 рік для поповнення обігових коштів, 2 роки – для придбання основних засобів;
  • можливе поєднання з партнерськими та державними програмами, в т.ч. з Програмою «5-7-9».

Кінцевий термін подання заявки: 25 квітня 2023 року.

Детальніше за посиланням: https://buduysvoe.com/publications/granty-dlya-biznesu-nova-programa-pidtrymky-vid-uryadu-nimechchyny-v-oshchadbanku

У разі виникнення питань просимо звертатися до працівників АТ «Ощадбанк» телефоном: 0 800 219 800 та до управління економіки та інвестицій виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області (тел. (04594) 4-61-86, e-mail: economrada@i.ua)