10.04.2023 15:18

Воркшоп «Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку»

6433fe9dc4b6c__изображение_2023-04-10_151848101.png

12 квітня 2023 року відбудеться безкоштовний воркшоп на тему: «Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку», який проводиться ТПП України спільно з Експортно-кредитним агентством (ЕКА) за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Під час заходу запланована презентація експертами Експортно-кредитного агентства актуальних інструментів фінансової підтримки експортної діяльності бізнесу, які діють під час дії воєнного стану. У воркшопі також  візьмуть участь представники банківського сектору.

Участь у заході буде корисна представникам експортоорієнтованого бізнесу та виробникам, які планують свою зовнішньоекономічну діяльність.

Після закінчення воркшопу експортери можуть отримати індивідуальні консультації щодо продуктів передекспортної фінансової підтримки.

Детальніше за посиланням: https://ucci.org.ua/events/workshop/vorkshop-eksportne-finansuvannia-dostupni-mozhlivosti-ta-perspektivi-rozvitku