27.03.2023 13:48

Тренінг «Digital маркетинг для організацій з підтримки бізнесу, кластерів та муніципалітетів»

642175c8bf138__изображение_2023-03-27_135354442.png

Пропонуємо долучитися до тренінгу з цифрового маркетингу представникам галузевих кластерів, муніципалітетів та організацій з підтримки бізнесу, який організований в межах програми EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація малих і середніх підприємств, що співфінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою урядовою компанією GIZ Ukraine. Мета програми — створити кращі умови для розвитку українських підприємств, підтримати інновації та стимулювати експорт, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.

Навчання відбудеться 12-13 квітня 2023 року, де фахівці агенції Trixter Digital відкриють секрети успішних digital-стратегій, майстерності роботи з інфлюєнсерами, особливості CRM-систем, розкрутки у TikTok та SEO.

На тренінгу учасники дізнаються про:

• розробку та імплементацію ефективних digital-стратегій для організацій,  що допоможе їм забезпечити розвиток та підвищити дієвість публічної комунікації;
  • методи та підходи до співпраці з інфлюєнсерами для підвищення охоплення та конверсії й росту бренду;
  • вибір та впровадження найкращих CRM-систем, а також альтернативи популярним рішенням для автоматизації взаємодії з клієнтами, щоб покращити швидкість і якість опрацювання замовлень та аналіз продажів й споживачів;
  • стратегії успішного старту та просування в TikTok для різних сегментів аудиторії для просування бренду та залучення нової аудиторії;
  • оптимізація SEO для поліпшення видимості бізнесу в пошукових системах для забезпечення потоку клієнтів з Google.

Після успішного проходження тренінгу найбільш активні учасники отримають бонуси у вигляді аудиту власних соціальних мереж та персональних консультацій.

Реєстрація на тренінг: https://forms.gle/ogWKN4FLTEPkCeei6 .

Деталі про тренінг за посиланням: https://facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02UqFMFTBKsp3ZMhNBmVmKh3G5wZcPY4uGtx5M1WZsZMZahfHRaNNesNzWUE9fNnNWl&id=100072489604824 .

Здобувайте нові знання та ефективно впроваджуйте їх на практиці!