16.03.2023 10:05

Грантова програма для мікро- та малих підприємств у Київській, Чернігівській та Полтавській областях

6412ce78764fe__изображение_2023-03-16_100952295.png

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, Представництво в Україні, у межах проєкту «Рішення в сфері безпеки людини в Україні», що фінансується Урядом Японії, запрошує український мікро- та малий бізнес взяти участь у грантовій програмі.

Пріоритет надаватиметься:

• постраждалим від війни, пошкодженим, зруйнованим та переміщеним підприємствам;
  • підприємствам, які забезпечують свої громади критичними товарами або послугами;
  • підприємствам, які працевлаштовують представників вразливих категорій населення або демонструють інший позитивний соціальний вплив на громаду.

Кількість надання грантів МОМ: 12 малим та 18 мікропідприємствам.

Максимальні суми гранту:

Для мікропідприємств становить до 7 000 дол. США та для малих підприємств до 20 000 дол. США в гривневому еквіваленті за курсом ООН.

Дедлайн подачі заявки: до 3 квітня 2023 року.

Учасники конкурсу:

• мікро- та малі підприємства, що були релоковані з інших областей або здійснюють діяльність в Київській (без міста Київ), Чернігівській або Полтавській областях;
  • зареєстровані не менше ніж за 1 рік до дати подання заявки;
  • зареєстровані в Україні та належать громадянам України. Всі заходи повинні плануватися на термін до 4 місяців.

Деталі та заповнення заявки за посиланням: https://ukraine.iom.int/uk/news

У разі виникнення питань просимо звертатися за e-mail адресою: SMUKRProjectsMSD@iom.int , а також до управління економіки та інвестицій виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області (тел. (04594) 4-61-86, e-mail: economrada@i.ua).