15.03.2023 11:35

100 000 гривень на розвиток бізнесу й 5-денна подорож у Париж для​​​​​​​ жінок-підприємиць

6411917fba01b__изображение_2023-03-15_113715801.png

Запрошуємо долучитися до конкурсу, який створений за ініціативи комітету бізнес-леді Франко-української торгово-промислової палати (CCIFU) та відбувається вже 5-й рік поспіль. Цьогорічний конкурс покликаний відзначити підприємниць, які продовжують працювати попри війну, спростувати упередження щодо жінок в бізнесі, посилити їхні можливості, а також надихнути на започаткування власної справи.

Комітет об’єднує жінок-очільниць і генеральних директорок французьких компаній та має на меті підтримати жіноче підприємництво в Україні.

Переможниці отримають:

-  премію на церемонії у присутності партнерів;

-  100 000 грн. на розвиток власної справи;

-  5-тиденну подорож до Парижу (авіа-білет та розміщення на 1 особу);

-  супровід проєкту компаніями-партнерами протягом 1 року;

-  безкоштовне членство в CCIFU на 1 рік.

Дедлайн заповнення анкети: до 15 березня 2023 року.

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно подати заявку онлайн на сайті https://womanccifu.com/ та надіслати:

-  коротке відео про компанію і проєкт (2-3 хвилини);

-  презентацію кандидатки та її проєкту: досвід роботи, основні досягнення, проєкт розвитку і бізнес – план на 3 роки (орієнтовно на 10- 12 слайдів);

-  офіційний реєстраційний документ. На момент подання декларації ваша компанія має працювати принаймні 3 місяці та досягти певних результатів.

Пакет документів має бути поданий однією з мов: французькою, українською, російською або англійською.

Відібрані 10 фіналісток будуть запрошені на онлайн-зустріч з  членами журі в червні 2023 року. Після цього відбору, журі визначить кандидатку- переможницю на церемонії нагородження, що відбудеться в липні 2023 року.

Зацікавлені учасниці можуть отримати додаткову інформацію стосовно Премії бізнес-леді від CCIFU за наступними електронними адресами:

Мод Жозеф mjoseph@ccifu.com.ua

Наталія Дем’янчук ndemianchuk@ccifu.com.ua

Деталі щодо конкурсу та заповнення анкети за посиланням: http://www.chaszmin.com.ua

Якщо Вам потрібна допомога щодо заповнення анкети, звертайтеся до управління економіки та інвестицій виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області (тел. (04594) 4-61-86, e-mail: economrada@i.ua).