15.03.2023 09:27

Грантова програма МОМ для постраждалих від війни мікро- та малих підприємств України

6411737554856__изображение_2023-03-15_092917344.png

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, Представництво в Україні, в рамках проекту «Розвиток малих та середніх підприємств: Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, запрошує український мікро- та малий бізнес взяти участь у грантовій програмі.

Кількість надання грантів: 100 малим та 270 мікропідприємствам.

Максимальні суми гранту:

Для мікропідприємств становить до 4 500 євро та для малих підприємств до 20 000 євро в гривневому еквіваленті за курсом ООН.

Грантові заявки розглядаються на постійній основі впродовж 2023 року.

Останній місяць подання заявки в 2023 році - жовтень.

Учасники конкурсу:

• малі та мікропідприємства, що релокуються або здійснюють діяльність;
  • зареєстровані не менше ніж за 1 рік до дати подання заявки;
  • зареєстровані в Україні та належать громадянам України.

Пріоритет надаватиметься постраждалим від війни, пошкодженим, зруйнованим та переміщеним підприємствам.

Деталі та заповнення заявки за посиланням: https://ukraine.iom.int/uk/news/hrantova-prohrama-mom-dlya-postrazhdalykh-vid- viyny-mikro-ta-malykh-pidpryyemstv-v-ukrayini

У разі виникнення питань просимо звертатися за e-mail адресою: smeboost@iom.int, а також до управління економіки та інвестицій виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області (тел. (04594) 4-61-86, e-mail: economrada@i.ua).