21.02.2023 11:34

EU4Business: обміни для малого та середнього бізнесу

63f4917f79961__a-young-girl-in-the-office-talking-on-the-phone-and-holding-a-folder-with-documents.jpg

Пропонуємо долучитися до програми обміну для власників і менеджерів малих та середніх бізнесів для отримання нового професійного досвіду, ділових знайомств, вирушивши на стажування до ЄС або працюючи на власному підприємстві в Україні, залучивши іноземних партнерів.

Під час обміну, Ви отримаєте такі переваги:

• місяць роботи з досвідченими керівниками та топ-менеджерами з ЄС;
  • стипендію на квитки, проживання та щоденні витрати відповідно до країни перебування;
  • практичний досвід, нові робочі інструменти, обмін ідеями й погляд зі сторони для розвитку бізнесу;
  • інформацію про особливості ведення бізнесу на ринках Європи, України, Вірменії, Азербайджану, Грузії та Молдови;
  • мережу партнерів з Європи.

Дедлайн подачі заявки: до 1 березня 2023 року.

Організатори оберуть 35 заявок, у рамках яких підприємці матимуть змогу здійснити обмін протягом лютого - травня 2023 року.

Вимоги до учасників:

• власники та менеджери малого або середнього бізнесу, які мають понад 3 роки професійного досвіду;
  • компанія офіційно зареєстрована в Україні;
  • організація залишається в Україні або релокувалася за кордон після 24 лютого 2022 року;
  • працює у будь-якій сфері, але перевагу отримають бізнеси, які розвивають креативні індустрії, текстиль, органічну їжу, виноділля або туризм;
  • знання англійської мови (бажано).

Вам необхідно знайти партнера для обміну. Ви можете зустріти його на онлайн-платформі, яка відкриється після заповнення аплікаційної форми.

Пройти стажування в ЄС за цією програмою можна лише один раз, а запросити до себе стажерів - декілька разів, проте лише по одній людині.

Подавайте заявку на участь в обміні та отримуйте нові знання і знайомства!

Якщо Вам потрібні партнери у європейських країнах, звертайтеся до управління економіки та інвестицій Броварської міської ради Броварського району Київської області, і ми допоможемо Вам знайти партнера у поріднених містах (тел. (04594) 4-61-86, e-mail: economrada@i.ua).

Деталі та подача заявки за посиланням: https://houseofeurope.org.ua/opportunity/472